00.

B-Active

VÁŠ PARTNER V OBLASTI HR

Jsme personální agentura, která se specializuje na Permanent Placement, Externí recruitment a Externí HR služby. Našim cílem je vám poskytnout ty nejvhodnější uchazeče a kandidáty, které pracovní trh nabízí a kteří projdou našim náborovým procesem.

hero image
NAŠE DALŠÍ PROJEKTY
arrow right

01.

Služby

01
Personální agentura
02
Externí Recruitment
03
Externí
HR
04
Krátkodobý zástup

01+.

Propojení s uchazeči

Aktuálně nemáte zájem o spolupráci s personální agenutrou, ale hledáte pár kandidátů na volné pozici? I v tomto případě jste zde správně. Máme aktualizovanou databázi vlastních uchazečů o zaměstnání. Ozvěte se nám a náš specialista se s vámi spojí.

02.

Naše spolupráce

B-active = budeme aktivní v hledání vašich zaměstnanců za vás. Je pro nás klíčové, aby byl celý proces transparentní a správně nastavený už od začátku naší spolupráce. Proto klademe důraz na správné pochopení vašich potřeb, dodržování podmínek v rámci náboru a kvalitní proces výběru kandidátů.

01

Pojďme se potkat

Probereme, co vás trápí a vymyslíme společné řešení

02

Pošleme vám nabídku

Na základě úvodní schůzky vám připravíme nabídku na míru

03

Začíná hledání

Spustíme náš náborový proces a najdeme ty nejlepší kandidáty

04

A to jsou oni

Předáme vám ty najlepší kandidáty s kompletním briefem

03.

Proč my

Hledání zaměstnanců je našim denním chlebem již řadu let. Jsme tým zkušených HR odborníků, kteří mají v rámci personálních služeb bohaté zkušenosti. Díky tomu máme záběr napříč velkým množství oborů a žádná výzva pro nás není překážkou.

napište nám
proč my image
často se nás ptáte
arrow right
contact form man

Napište nám...

Děkujeme za vyplnění našeho kontaktního formuláře! Vaše zpráva byla úspěšně přijata a brzy se vám ozveme.
Omlouváme se, ale při odesílání kontaktního formuláře došlo k chybě. Prosím, zkontrolujte, zda jste správně vyplnili všechna povinná pole a zkuste to znovu.