Jsme B-Active

VÁŠ PARTNER V OBLASTI HR

Jsme tým zkušených odborníku v oblasti řízení lidských zdrojů, kteří za sebou mají dlouholetou zkušenost v oboru HR. Rukou nám prošla již velká řada uchazečů, a to napříč velkým množstvím oborů,kteří se chtěli uplatnit na trhu práce.

big B LOGO

Prohlédněte si nabízené služby

01
Personální agentura
02
Externí Recruitment
03
Externí
HR
04
Krátkodobý zástup

O nás

Název B-active jsme zvolili z jednoduchého důvodu. Našim cílem je totiž být aktivní při hledání nových zaměstnanců za naše klienty. Víme, že hledání správných kandidátu je často jako hledání jehly v kupce sena, že je to běh na dlouho trať, který je časově náročný. Navíc, díky našim dlouholetým zkušenostem, dokážeme pokrýt opravdu velké množství pracovních profesí. Samozřejmě vám nebudeme tvrdit, že jsme hledali zaměstnance už ve všech oborech, které existují, to totiž určitě ne. Nicméně žádná výzva pro nás není překážkou.

Nejsme tradiční agentura práce. Zaměřujeme se totiž primárně na permanent placement - nábor zaměstnanců do vašeho kmene. Tedy zaplatíte pouze za to, co od nás dostanete. Nebudete platit žádné měsíční poplatky za pronájem zaměstnanců. My totiž najdeme zaměstnance pro vás, nikoli pro nás. To ale není vše, co umíme. Dokážeme vám poskytnout také služby v oblasti externího recruitmentu (neboli RPO), externí HR služby a také službu krátkodobého zástupu. Více informací o jednotlivých službách najdete v kategorii služby.

Do budoucna se můžete také těšit na velké množství školení, kurzů a workshopů z nejrůznějších oblastí, které pro vás připravujeme s odborníky na daná témata.

Naše spolupráce

01

Pojďme se potkat

Probereme, co vás trápí a vymyslíme společné řešení

02

Pošleme vám nabídku

Na základě úvodní schůzky vám připravíme nabídku na míru

03

Začíná hledání

Spustíme náš náborový proces a najdeme ty nejlepší kandidáty

04

A to jsou oni

Předáme vám ty nejlepší kandidáty s kompletním briefem

často se nás ptáte
arrow right

Pokud jste se dostali až sem, vypadá to, že to s hledáním zaměstnanců pro svou firmu myslíte vážně, a to nás opravdu těší. Jestli jste na našich stránkách nenašli vše, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře níže.

contact form man