Jsme B-Active

VÁŠ PARTNER V OBLASTI HR

Jsme tým zkušených odborníku v oblasti řízení lidských zdrojů, kteří za sebou mají dlouholetou zkušenost v oboru HR. Rukou nám prošla již velká řada uchazečů, kteří se chtěli uplatnit na trhu práce.

big B LOGO

Prohlédněte si NAŠE služby

01
Nabídka práce
02
Pracovní budoucnost

O nás

Název B-active jsme zvolili z jednoduchého důvodu. Našim cílem je totiž být aktivní při řešení vaší pracovní budoucnosti nebo rozvoje kariéry. Víme, že hledání práce je často náročný proces, a ne každý zná trh práce dokonale. Proto jsme tady my, abychom vám pomohli spojit se s vašim budoucím zaměstnavatelem nebo abychom vás připravili na vaši pracovní budoucnost. Navíc, díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme pokrýt opravdu velké množství pracovních oborů. Samozřejmě vám nebudeme tvrdit, že jsme se pohybovali ve všech oborech, které existuji, to totiž určitě ne. Nicméně žádná výzva pro nás není překážkou.

Nejsme tradiční agentura práce. Zaměřujeme se totiž primárně na Permanent Placement tzn. nábor zaměstnanců do kmene klienta. Veškeré volné pracovní pozice jsou zdarma a nic za ně neplatíte. Pakliže si vyberete naši druhou službu a budete s námi chtít řešit svůj životopis, motivační dopis, LinkedIn nebo budete chtít připravit na pracovní pohovor, budete vždy znát celou částku, a to ještě předtím, než si plácneme.

Naše spolupráce

01

Kontaktujete nás

Ať už přes obecný formulář nebo přes konkrétní pozici

02

Úvodní seznámení

Podle toho,v jaké věci se nám ozvete, vám zavolá někdo z našich kolegů

03

První osobní setkání

Ať už se bude jednat o pohovor nebo o schůzku kvůli vaší budoucnosti

04

Uvidíme se podruhé

Pravděpodobně sepotkáme ještě jednou, přičemž se na schůzce zase posuneme o krok dále

05

A je hotovo

Spojujeme vás sezaměstnavateli nebo realizujeme jinou službu

často se nás ptáte
arrow right
contact form man