Ve sportovním prostředí se pohybujeme již více než 20 let a svým aktivním působením v této oblasti se nám podařilo získat řadu cenných kontaktů. Těch hodláme využít zejména pro to, abychom Vám mohli prezentovat zajímavé zboží, které není na trhu běžné, výrobce, kteří se ve sportovních odvětvích specializují a vynikají tím nad ostatní a produkty, které sledují nastupující sportovní trendy, nebo jsou dokonce úplnými novinkami.

Nemáme ambici být jedním z mnoha eshopů, které nabízejí nepřebernou škálu všech značek a sortimentů a jejichž obchodování je založeno na kvantitě položek a množství jednorázových zákazníků.

MY JSME A BUDEME JINÍ

A věříme, že právě to oceníte. Díky osobním vazbám a kontaktům Vám můžeme nabídnout zboží, se kterým máme osobní zkušenost a jehož kvalitu Vám můžeme garantovat. To vše za velmi zajímavé ceny.

Nechceme vykřikovat do světa, že jsme "ve všem nejlevnější", máme "nejlepší akční ceny" a podobně. Nechceme být obchodníci, kteří utratí statisíce za reklamu, kterou v důsledku zaplatí zákazník. Chceme tu být prostě pro Vás a Vaši spokojenost.

Nechceme Vás hned po Vaší registraci "masírovat" fiktivními slevami, akcemi a posílat každý den reklamní sdělení. Rádi Vás ale budeme informovat o mimořádných časově omezených nabídkách, případně akcích, na kterých budeme náš sortiment prezentovat.

Orientujeme se na kvalitu zboží a služeb a na příznivou cenu. Věříme, že spokojený zákazník se vždy rád vrátí.

Zboží si můžete objednat přes náš e-shop.

Věříme, že náš poctivý a profesionální přístup Vás osloví a důvěra, kterou do nás vložíte se Vám mnohonásobně vyplatí.

VÁŠ TÝM B-ACTIVE

VÝPRODEJ
PRODUKT TÝDNE

Home © 2021 b-active s.r.o., Návětrná 1098, 252 42 Jesenice Telefon