Omezení provozu od 2.7.2018 do 15.7.2018

1.7.2018

Vážení zaákazníci, 

dovolujeme si Vás upozornit na omezení provozu našeho eshopu v první polovině července, které může způsobit zpoždění expedice zásilek. O termínu dodání budou všichni zákazníci informováni individuálně. Děkujeme za pochopení!

tým b-active.czPředvánoční doprava

13.12.2017

Vážení zákazníci,

vzhledem k velkému náporu objednávek prostřednictvím internetu v předvánočním období jste jistě v médiích zaznamenali zprávy o problémech přepravních společností s včasnými dodávkami zásilek. Z našich zkušeností tyto zprávy můžeme jen potvrdit. Doporučujeme proto zboží, které má být nalezeno pod stromečkem, objednat nejpozději do 18.12.2017. Z naší strany Vám garantujeme odeslání skladového zboží do následujícího pracovního dne, ze přepravce však ručit nemůžeme. I v týdnu před Vánoci jsme připraveni řešit Vaše požadavky individuálně formou osbního převzetí objednávky, upozorňujeme však, že nadále platí, že tak lze učinit pouze po telefonické domluvě a pouze v případě platby v hotovosti.

Děkujeme za pochopení a všem našim zákazníkům přejeme krásné Vánoce.

tým b-active.czRekonstrukce stránek

20.11.2017

Vážení zákazníci,

omlouváme se Vám za dočasné omezení množství sortimentu z důvodu rekonstrukce našich stránech a vyjednávání podmínek s dodavateli pro příští sezónu. I přes to věříme, že si z omezeného množství zboží dokážete vybrat přesně to, které Vám udělá radost a bude dobrým pomocníkem při Vašich aktivitách. Taktéž věříme, že pokud u nás momentálně nenajdete to, co hledáte, že nám zachováte přízeň a vrátíte se k nám po obnovení plného provozu. 

Váš tým b-active.czb-active.cz nově v Benešově

2.8.2016

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás upozornili na změnu sídla a výdejního místa našeho e-shopu. Nově nás od 1.8.2016 najdete v Benešově v Žižkově ulici č.p. 532 vedle autobusového nádraží (budova AGRODAT). 

Váš tým b-active.czDůležité upozornění

14.10.2015

Vážení zákazníci,

z technických důvodů není možné až do odvolání provádět při osobním odběru platbu platební kartou. Děkujeme za pochopení!

Tým b-active.cz Prázdninová otevírací doba

1.7.2015

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat na změnu otevírací doby vzorkovny a výdejního místa v Jesenici po dobu letních prázdnin. K dispozici Vám v červenci a srpnu budeme vždy v úterý a středu a budeme se Vám snažit maximálně vyjít vstříc při individuálním sjednání návštěvy. Neváhejte nás proto kontaktovat, pokud Vám zkrácená otevírací doba nevyhovuje.

Váš tým b-active.czPrezentace naší společnosti a kolekce Aqua Marina již tento víkend!

18.5.2015

Vážení zákazníci,

pro nadcházející víkend jsme pro Vás připravili prezentaci naší společnosti v Praze ve Žlutých lázních v rámci 18. Festivalu dračích lodí, nejstaršího závodu tohoto druhu v České republice, konaného pod záštitou Asociace dračích lodí a Hlavního města Prahy. Jelikož se očekává zájem především milovníků vodních sportů, bude naše prezentace zaměřena na novou kolekci značky Aqua Marina, zejména pak na produkci SUP (Stand Up Paddle), tedy vše okolo paddleboardingu. Přidejte se k nám na Facebook a dozvíte se více! Označnte naší FB stránku "To se mi líbí" a budete infomování o veškerých novinkách a plánovaných prodejních i prezentačních akcích.

Váš tým b-active.czb-active.cz má Facebook!

4.5.2015

Vážení zákazníci,

sledujte nás nyní nově na Facebooku. Dozvíte se ihned o akčních nabídkách, budeme Vás informovat o plánovaných akcích, můžete se zapojit do soutěží o hodnotné ceny. Těšíme se na Vaše příspěvky a náměty!

Váš tým b-active.czVítejte na stránkách b-active.cz!

17.4.2015

Vážení zákaznící,

s radostí oznamujeme, že jsme dnes pro Vás spustili nový sportovní eshop na stránkách b-active.cz. Uděláme vše pro to, abychom tu byli k Vaší plné spokojenosti a těšíme se, že se k nám budete rádi vracet. K dispozici jsme Vám též v naší vzorkovně v Jesenici u Prahy, kde nás můžete v otevírací době kdykoliv navštívit, prohlédnout si náš sortiment a osobně si vyzvednout objednané zboží. 

Jako pozornost jsme zavedli 3% slevu na všechno zakoupené zboží pro registrované zákazníky, neváhejte proto a registrujte se na našich stránkách. Sleva Vám bude automaticky přidělena při jakékoliv objednávce přes internet.

Váš tým b-active.cz
Home © 2021 b-active s.r.o., Návětrná 1098, 252 42 Jesenice Telefon